AMP Nedir? Google AMP Nasıl Kullanılır?

AMP Nedir? Google AMP Nasıl Kullanılır?

AMP Nedir?” öğrenmek isteyenleri buraya alalım! Açılımı; Accelerated Mobile Pages olan AMP, Hızlandırılmış Mobil Sayfalar anlamına gelir. Ekim 2015’te piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana odağı “hız” olan Google AMP; web sayfalarının sadeleştirilmiş sürümlerini sunarak mobil sayfaları hızlandırmak ve kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla tasarlanmış bir projedir.

Bootstrap Nedir?

Bootstrap Nedir?

Bootstrap açık kaynak kodlu, yani ücretsiz bir kütüphanedir. Bootstrap sayesinde hem masaüstü bilgisayarlar hem de mobil cihazlar için uygun tasarımlar gösterilir. Bootstrap,popüler olarak bilinen bütün tarayıcılarda sorunsuz şekilde faaliyet gösterir.

Joomla! Kimlik Portalı yayınlandı!

Joomla! Kimlik Portalı yayınlandı!

İki buçuk yıllık bir çalışmanın ardından, Joomla Projesi, Joomla Kimlik Portalı'nın (Identity Portal) yayınlandığını duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Bu Görülmemiş Zaman Sayesinde Joomla! Topluluğumuzu Destekle

Bu Görülmemiş Zaman Sayesinde Joomla! Topluluğumuzu Destekle

Mevcut küresel kriz, çoğumuzun son günlerde tanınmayan yaşama biçimimizi değiştirdi. Bu fırsatı, bu dönem boyunca tüm Joomla! Projesinin desteğinden emin olmak için bu fırsatı kullanmak istiyoruz. Birçok ülke ve bölge zaten haftalarca kilitleniyor ve günlük olarak daha fazla kötüye gidiyor

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.