Hosting Paketlerinde Ücretsiz Domain Kayıt/Transfer Turhost.com

Yüksek bir ziyaretçi kapasitesine sahipseniz ve web siteniz ziyaretçilerin geldiği sırada yavaşlıyorsa hosting paketinden çıkmanız gerekir. Hosting paketlerinin üstü olan sunucular hakkında çok fazla bilginiz yok ise nelere dikkat etmeniz gerektiğini bu yazıda öğrenebilirsiniz. Tamamen kendinize ait bir fiziksel sunucu sahibi olmak istemez misiniz? Tüm fonksiyonları ve kaynakları sonuna kadar kullanabileceğiniz ve istediğiniz gibi özelleştirebildiğiniz hizmetler hakkında sizlere tavsiyeler sağlayacağım. Bu sağlayacağım bilgiler ile sunucu kiralaması yaparken dikkat etmeniz gereken unsurları bilerek hareket ediyor olacaksınız. Sırayla başlayalım.

Joomla! yönetici (administrator) panelinin giriş sayfasını değiştirebilir ve kendi marka/logonuzu ekleyebilirsiniz. Bugünkü makalemizde, Joomla! yönetici giriş sayfanızı nasıl değiştirebileceğinizi öğreneceksiniz.

Daha görsel olarak çarpıcı hale getirmek için birkaç değişiklik yapacağız. Öncelikle, Joomla! logosunu kendi şirket logonuzla (veya istediğiniz başka bir şeyle) değiştireceğiz. Aşağıdaki adımları takip edin.

Sınırsız hosting paketleri, kullanıcılara limitsiz web sitesi barındırma hakkı veren ve hosting paketinde bulunan pek çok özelliğin sınırsız olarak sağlandığı hosting hizmetleridir.

Birden fazla web projeniz varsa, sınırsız web sitesi barındırma özelliği sunan sınırsız hosting paketleri ile proje maliyetlerini azaltabilirsiniz. Disk alanı, trafik, subdomain, e-posta hesabı açma, veritabanı oluşturma gibi işlemleri de yine sınırsız olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Joomla! 3.8.1 birkaç gün önce serbest bırakıldı. Joomla! kesinlikle bu büyük güncellemeler ile Joomla 4'e ilerliyor. Adım adım Joomla! 4 şekil alıyor ve hepimiz bu konuda çok heyecanlıyız. Ayrıca, Joomla! 4'ün nasıl geliştiğini hepimiz merak ediyoruz. Joomla! 4'le gelen şeyler nelerdir, Joomla! 4'te olması gerekenler veya Joomla! 4'ten bekleyebileceğiniz daha fazla şeyler. İşte tüm bunları tartışmaya ve merakınızı gidermeye çalışacağız.

Joomla'nın popülaritesi, açık kaynaklı bir CMS (İçerik Yönetim Sistemi) olarak gün geçtikçe artıyor.

Popülerliğin yanı sıra daha fazla kişi ve her ölçekteki işletmeler, bu açık kaynaklı CMS'ye güvenmeye ve ürün ve hizmetlerini çevrimiçi yoluyla almaya başlıyor.

Aslında, web sitelerinin %2.5'inden fazlası artık bir Joomla CMS üzerinde çalışıyor.
Joomla! 68 milyon kez indirilen ikinci en büyük CMS ve ikinci enfekte web sitesi platformu olduğu, SUCURI tarafından son araştırmalar neticesinde ortaya koymaktadır.

Bir hesabınız yok mu? Şimdi Üye Ol!

Hesabınıza giriş yapın