AMP Nedir? Google AMP Nasıl Kullanılır?

AMP Nedir? Google AMP Nasıl Kullanılır?

AMP Nedir?” öğrenmek isteyenleri buraya alalım! Açılımı; Accelerated Mobile Pages olan AMP, Hızlandırılmış Mobil Sayfalar anlamına gelir. Ekim 2015’te piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana odağı “hız” olan Google AMP; web sayfalarının sadeleştirilmiş sürümlerini sunarak mobil sayfaları hızlandırmak ve kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla tasarlanmış bir projedir.

10 Joomla İpucu - Profesyonel Olun

10 Joomla İpucu - Profesyonel Olun

Joomla! geliştirme ve düzenleme için çok sayıda işlevsellik sunar. Ancak bu özellikler bazen çok zor görünebilir ve sizi profesyonel bir kullanıcı haline getirecek bazı harika işlevleri göremeyebilirsiniz. Bu nedenle, bugün profesyonel Joomla! geliştiricileri arasında popüler bulunan bazı ipuçlarını tanıyacağız.

Web Sitesi Arama Motorlarına Nasıl Eklenir?

Web Sitesi Arama Motorlarına Nasıl Eklenir?

Web siteleri kendi başlarına elbette etkili birer dijital pazarlama aracıdır. Ancak arama motorları tarafından görüntülenmeye siteler, kullanıcılar tarafından bulunabilir değildir ve sitelerin sadece fiziksel olarak duyurulması ile yeni kullanıcılara erişmesi mümkün olur.

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.