PHP Sürüm Değişikliği Nasıl Yapılır?

PHP Sürüm Değişikliği Nasıl Yapılır?

Web sitemizin, PHP sürümünü sadece bir kaç tıklama ile nasıl kolayca değiştirebiliriz görelim. İlk önce hesabınız için cPanel'e giriş yapın. Sonra cPanel'de PHP Sürüm Yöneticisi aracını tıklayın.

 

Klasör ikonlarına tıklayarak PHP versiyonunu değiştirmek istediğiniz dizine gidin. Değişikliğin seçilen dizinin alt dizinlerine de uygulanacağını unutmayın. Web sitesinin tamamı için değişiklik yapmak istiyorsanız, public_html dizinini seçin. Dizin adına tıklayın. İstediğiniz PHP sürümünü listeden seçin ve Kaydet seçeneğine tıklayın.

Web sitenizin önerilen PHP sürümünde çalışması için Yönetilen PHP Sürümü seçeneğini seçin ve Kaydet'i tıklayın. Bu şekilde, web sitenizin, mümkün olduğunda, herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmeden yeni, güvenli ve kararlı bir PHP sürümünde çalışacağını garanti edersiniz.

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.