Helix Ultimate Framework Tema

Helix Ultimate Framework Tema

Helix Ultimate, her türlü web sitesini oluşturmak için kullanılabilecek bir Joomla! teması. İşletmeler, danışmanlık firmaları, sigorta şirketleri, çevrimiçi mağazalar, portföy, seyahat güncellemeleri, kitap koleksiyonu ve daha birçokları için web siteleri başlatmak için kullanabilirsiniz.

Bir sitenin popülaritesi büyük ölçüde kullanıcı deneyimine bağlıdır. Helix Ultimate sitenizin temiz ve gösterişli olmasını sağlar. Modern ve tamamen duyarlı tasarımı, kullanıcının rahatça gezinmesini sağlar.

Şablon renk ve stilini öne çıkaran Bootstrap 4 ile geliştirilmiştir. İyi haber şu ki, Joomla! 4 Bootstrap 4'ü kullanacak, bu yüzden teknolojiyi takip ediyoruz.

SP Page Builder - Sayfa Oluşturucu, en iyi sürükle ve bırak site oluşturma aracı Helix Ultimate teması tarafından desteklenir. SP Page Builder'ın yardımıyla, sitenize hayal edebildiğiniz şeyin görünümünü verebilirsiniz.

Mega menü, ziyaretçilerinizi doğrudan menü çubuğundan ilgilenen sayfalarına yönlendirmenize yardımcı olur. Doğru ürünü bulmak için onlara zaman kazandırır. Ayrıca, rozet işlevi değerli bir ürün için kullanıcılarınıza dikkat çekmenize yardımcı olur. Helix Ultimate, siz ve işiniz için mükemmel bir çözüm!

Ve dahası...

Helix Ultimate Framework 1.1.1 indirmek için tıklayın.

Helix Ultimate Framework demo sayfası için tıklayın.

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.