Bu Görülmemiş Zaman Sayesinde Joomla! Topluluğumuzu Destekle

Bu Görülmemiş Zaman Sayesinde Joomla! Topluluğumuzu Destekle

Mevcut küresel kriz, çoğumuzun son günlerde tanınmayan yaşama biçimimizi değiştirdi. Bu fırsatı, bu dönem boyunca tüm Joomla! Projesinin desteğinden emin olmak için bu fırsatı kullanmak istiyoruz. Birçok ülke ve bölge zaten haftalarca kilitleniyor ve günlük olarak daha fazla kötüye gidiyor

gibi, topluluğumuzu ve kullanıcılarımızı bu zor zamanlar boyunca iletişimde kalmaya teşvik etmek istiyoruz. Bizi neyin birleştirdiğini ve bizi üyesi olmaktan gurur duyduğumuz güçlü, dinamik, şefkatli toplum yapan şeyleri hatırlamak için artık daha iyi bir zaman yok.

İletişim Kurun, İlgilenin, Fikir Alışverişi Yapın, Katkıda bulunun. Bu krizle "tek bir arada" yüzleşelim.

Joomla! can sıkıntısını gidermenin ve beynini aktif tutmanın harika bir yoludur.

Biz kilit altındayken, çoğumuz elimizde çok daha fazla zaman bulacağız. Şimdi Joomla'yı öğrenmek, mevcut becerilerinizi geliştirmek ve en önemlisi projeyi herkes için daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için zaman ayırmak için harika bir zaman.

Joomla'da yeni misiniz? Bu konuda daha fazla bilgi edinin.

launch.joomla.org platformu, yeni bileşenleri, yeni şablonları yüklemek veya test etmek için Joomla! sitenizi birkaç tıklamayla oluşturmanızı sağlar. Projenizi Joomla 4'te de test etmekten çekinmeyin.

Bir firma mı arıyorsunuz? Sanal bir JUG'a veya başka bir çevrimiçi Joomla! etkinliğine katılın.

Topluma en büyük darbelerden biri, olayların ve Joomla Kullanıcı Grubu toplantılarının şahsen iptal edilmesi olmuştur. Birçoğu bu olayları çevrimiçi olarak almak için çok çalıştı, bu da olumlu bir not getiriyor, çünkü mesafenin başlangıçta bunu yapmasını engelleyebilecek olaylara katılabileceksiniz.

Lütfen resmi sosyal medya kanallarımıza göz atın ve/veya çevrimiçi etkinlikler için Etkinlik Dizini'ne bakın. Joomla! ile ilgili bir web semineri veya çevrimiçi bir oturum düzenliyorsanız, topluluk üyelerinin etkinlik hakkında bilgi edinebilmesi ve sosyal medyada tanıtabilmemiz için lütfen etkinliği Etkinlik Dizini'nde listelediğiniz den emin olun.

Joomla! becerilerinizi tazelemek veya geliştirmek mi istiyorsunuz? Bizim Belgeleri göz atın.

Joomla! kullanıcıları, geliştiricileri veya Joomla! hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes için bir çevrimiçi işbirliği topluluğu el kitabı. Şu anda Joomla! topluluk üyelerimiz tarafından yazılmış ve çevrilmiş 8.429 makalemiz var (https://docs.joomla.org/Main_Page).

Fikriniz mi var? Projeye Katkıda Bulunun.

Joomla! projesi topluluk odaklı ve öyle! Proje her zaman onu geliştirmek, desteklemek ve sürdürmek için gönüllüler arıyor. Proje, sadece geliştiricilerden daha fazlasına dayanmaktadır ve deneyim veya beceri seviyeniz ne olursa olsun, katkılarınızın gerekli olması muhtemeldir.

Daha fazla bilgiyi buradan (https://www.joomla.org/contribute-to-joomla.html) edinebilirsiniz.

Dalış yap ve bir ekibe katıl

Takımlarımızın birçoğu, becerinize uyan bir rol bulmak için yardım arıyor. Joomla! Gönüllüleri Portalı'na gidin ve buradaki Yardım Aranıyor sayfasına göz atın. (https://volunteers.joomla.org/help-wanted)

Kodlama becerilerinizi bize gösterin ve Joomla! 4'ün çıkmasını hızlandırmaya yardımcı olun.

Ocak ayında gerçekleşen Gelecek Forumu'ndan bu yana, bir sonraki sürümümüzü Beta'ya almak için büyük bir itici güç oldu.

Bize bir geliştirici veya test edebilen olarak haftada birkaç saat ayırabiliyorsanız, bu önemli dönüm noktasını geçmemizin arkasındaki itici gücün bir parçası olacaksınız. Burada en son sorunlara bakın. (https://github.com/joomla/joomla-cms/issues). Bir belgeleme yazarı iseniz, belgeleme gerektiren öğelerin listesi için lütfen Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ile iletişime geçin. Sunabileceğinizi düşündüğünüz başka becerileriniz varsa, lütfen Joomla! Gönüllüleri Portalı'ndaki ilgili ekiple iletişime geçin (https://volunteers.joomla.org).

P olmadan PBF

Hepimiz Covid denilen hastalıktan etkilenirken, devam eden bir hata düzeltme programı düzenleniyor. Bu toplantıların tümü hafta sonu çevrimiçi olacak. Sosyal medyadaki duyurulara bakın ve bilinen hata düzeltmelerine katılın!

Joomla! öğretir misin?

Eğitim Sosyal Yardımları çalışma grubu sizden haber almak ister! Ekip, sektöre dahil olan herkes için bir kaynak olarak bir paket eğitim materyali hazırlama sürecine başlıyor. Lütfen Joomla! Gönüllüleri Portalı'ndaki ekip sayfasını buradan ziyaret edin (https://volunteers.joomla.org/teams/education-outreach-working-group).

Dahil Olmanın Diğer Yolları

Projeye katkıda bulunmanın ve desteklenmenin bir yolunu bulmak için hala yardıma ihtiyacınız varsa, nasıl katılabileceğinize dair bazı örnekler:

  • Ağınızda ve sosyal medya kanallarınızda Joomla'yı tanıtmamıza yardımcı olun.
  • Bilginizi paylaşın ve Joomla Topluluk Dergisi (Joomla! Community Magazine) için bir makale yazın (https://magazine.joomla.org/).
  • Github'da sponsor olarak Joomla’nın gelişimini destekleyin (https://github.com/sponsors/joomla).

Nereden başlayacağınız dan hala emin değil misiniz? Gönüllü Katılım Ekibine (VET) başvurun (https://volunteers.joomla.org/teams/volunteer-engagement-team) ve kendiniz ve becerileriniz hakkında biraz bilgi verin. Sizinle bağlantı kuracak ve başlamanıza yardımcı olacaklar!

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.