Joomla! Web Sitemi Nasıl Güncellerim?

Joomla! Web Sitemi Nasıl Güncellerim?

Joomla'nızı manuel olarak yükseltmek için, http://alanadiniz.com.tr/administrator adresinden yönetim alanınıza erişmeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra, Joomla 3.x otomatik olarak resmi deposunda güncelleme aramaya başlayacaktır.

Güncellemeden önce daima sitenizi yedekleyin.

Yeni sürüm mevcutsa, bildirimi doğrudan yönetim paneliniz den alırsınız. "Şimdi güncelle" yi tıklayın ve bir sonraki adıma geçin.

Butona tıkladıktan sonra Joomla! güncelleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada, geçerli Joomla! sürümünüz ve yükselteceğiniz en son sürüm, güncellenme URL ve kurulum yöntemi hakkında bilgiler bulacaksınız. Orada herhangi bir değişiklik yapmamalısınız!

Güncellemeyi Kur botununa tıkladıktan sonra, hızınıza bağlı olarak birkaç saniye içinde Joomla! web siteniz en son sürüme yükseltilecek ve başarılı güncellemenin onayı ile bir ekrana getirecektir!

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.