Hosting Paketlerinde Ücretsiz Domain Kayıt/Transfer Turhost.com

Kunena Forum

Kunena ekibi, Kunena 5.0.13 bakım sürümünü yayınladı. Bu sürüm, Kunena 5.0'da keşfedilen sorunların çoğunu ve Kunena 5.0'in geliştirme aşamalarında keşfedilen sorunları ele almaktadır.

Bu sürüme güncelleme yapmanız tavsiye edilmektedir.

Kunena 5.0.13 sürümdeki değişiklikler için buraya tıklayın.

Güncelleme Talimatları

Kunena forumu güncellemeden önce bir yedekleme yapmalısınız (dosyalar ve veritabanı). Güncellemeden sonra Ayarları tekrar kontrol etmeniz gerekiyor. Kunena Yapılandırma ve kullandığınız şablon (şablon yöneticisi - şablon adına tıklayın).

Kunena forum 5.0.13 sürümüne yükseltme işlemi, Kunena'nın sitenizde kurulu diğer uzantılarla olan karşılıklı çalışabilirliği etkileyebilecek değişiklikler içerir. Bu nedenle, yayında olan sitenizde yükseltmeden önce Kunena 5.0.13'ü bir test sitesinde test etmeniz önerilir. Bu aşamada kunena ekibi, diğer Joomla! uzantılarıyla birlikte çalışabilirliği en üst öncelik olarak değerlendirmiyor. Şu anda ana öncelik, kurulum/yükseltme ve bağımsız bir Joomla! bileşeni olarak çalışabilmesidir.

Kunena Nedir?

Kunena önde gelen Joomla! forum bileşenidir. 8 yılda 7 milyondan fazla kez indirilen Kunena forum, Joomla! için topluluk temelli gerçek açık kaynak uzantısı. Joomla! dünyasında tek forum/tartışma çözümüdür.

Kunena 5.0.13 indirin.
Kunena Forum demo sitesine bakın.
Kunena Belgeler sitesine gidin. (ingilizce)
Kunena Destek forumlarından yardım alın.

Bir hesabınız yok mu? Şimdi Üye Ol!

Hesabınıza giriş yapın