Hosting Paketlerinde Ücretsiz Domain Kayıt/Transfer Turhost.com

FaLang - Çok Dilli Web Site Bileşeni

Sitenizi çok dilde en kolay şekilde hazırlayın. FaLang bileşeni, web sitesindeki tüm içerik çevirileri, hatta tüm bileşenlerin/modüllerin bile içeriğini yönetmenizi sağlar.

Bileşen öylesine esnektir ki daha sonradan yeni bileşenler ekleyebilir ve sonra yeni içeriği çevirebilirsiniz. 3. parti eklentileri de destekler. K2, aiContactSafe, hikashop, Redshop, Download, phocaDownload bileşenlerini kullanıyorsanız tercüme edebilirsin.

Ücretsiz sürümü, yapımcının faboba sitesine bir geri bağlantıya sahiptir. Tercümelerinizi ve parametrelerini kaybetmeden bir temel veya standart sürüme geçebilir önyüz de faboba sitesine giden bağlantıyı kaldırabilirsiniz.

Ücretsiz sürümün bazı sınırlamaları vardır. Buradan ücretsiz ve ücretli sürümlerin özelliklerini görebilirsiniz.

FaLang, Joomla 2.5 ve 3.5'in varsayılan dil sistemini kullanmıyor. Her bir içerik makalesi veya menü öğesi için bir dil belirtmeniz gerekmez (bunun sonucunda çok miktarda çoğaltılabilir).

Her bir öğeyi kopyalamadan ve onları yeni dilde yeniden oluşturmadan çok dilli bir web sitesi nasıl oluşturabileceğinizi kendinize illaki sormuşsunuzdur? O zaman Falang bu sorunun olası cevaplarından biridir.

Çevirilerde sorunlarla karşılaştığınız durumlarda bulunduğunuz sayfada çözüm bulmaya çalışın: FaLang'ın sorunlarının çözümü ile ilgili bağlantı bulunuyor.

Bu yeni sürümde bir çok hatalar giderilmiştir.

FaLang 2.9.5 bileşeni indirmek için tıklayın.

FaLang demo sayfası için tıklayın.

FaLang belgeleri için tıklayın

 

Bir hesabınız yok mu? Şimdi Üye Ol!

Hesabınıza giriş yapın