Hosting Paketlerinde Ücretsiz Domain Kayıt/Transfer Turhost.com

Ekerlabs Power Content - Joomla! İçerik Bileşeni

Power Content, (Güç İçeriği) Joomla! için en güçlü, esnek ve kolay kullanımlı içerik eklentisi! Özellikle geliştiriciler, web Yöneticileri, SEO uzmanları, web tasarımcıları ve müşteriler için tasarlanmıştır.

Joomla! için En Güçlü, Esnek ve Kolay Kullanımlı İçerik Eklentisi

Power Content, Joomla! için mevcut en Güçlü, Esnek ve Kolay Kullanımlı İçerik Uzantısı olmayı hedeflemektedir. Joomla! topluluğuna kişisel bir katkı olarak ve kullanıcıların web sitelerini bir sonraki seviyeye taşımasına yardımcı olmak için geliştirildi. Power Content'in olanakları, özellikleri, esneklik, basitlik ve performans bakımından bir rakibi yoktur.

Power Content kişisel katkı olduğundan, tamamen ÜCRETSİZDİR ve her zaman ücretsiz kalacaktır. Buna ek olarak, proje son derece aktif ve %100 destekleniyor, her ay yeni özellikler ekleniyor. Aynı zamanda en çok yardım belgelerine sahip içerik eklentisi. Power Content'in aynı zamanda işlevselliklerini daha da genişletmek için kendi eklenti dizini de bulunur.

Geliştiriciler ve Kodlayıcılar İçin: Power Content son derece güçlü bir CCK'dır. Kodlama becerileri ile API'yı ve PHP ve JS nesnelerini kullanarak her biti kolaylıkla genişletebilir ve özelleştirebilirsiniz.

Web Tasarımcıları ve Oluşturucular için: Power Content'in Alanları, Temalar Motoru, Medya Yöneticisi ve diğer temel özellikler ile HTML ve CSS becerileriniz inanılmaz projeler oluşturmak için mükemmeldir.

Müşteriler ve Pazarlama Uzmanları için: Power Content'i kullanarak, müşterileriniz nihayet web sitelerini kolayca yönetebilmelerini hissedecekler. Onlar için ve onların SEO ve pazarlamaları için sadelik.

Temel Özellikler

Power Content, diğer CCK uzantılarının yaptığı her şeyi, yalnızca çok daha fazla, daha iyi ve daha basit bir şekilde yapar.

 • Esnek Temalar Motoru: Her kayıt türü için kendi özel veya paylaşılan düzenlerini oluşturun. Kendi parametrelerini ekleyin, özel alanlar koyun ve hatta son derece kolay bir GUI arabirimi ile kodu düzenleyin.
 • Güçlü Özel Alanlar: Güçlü özel alan motoru, tüm Power Content kayıtları ve özellikleri ile tamamen entegre edilmiş 15'den fazla yerleşik tür sağlar. Alanların tekrarlanabilir olması (web sitenizi genişletmeyi son derece kolaylaştırır) ve e her türlü kayıtta görünebilir - Öğeler, Kategoriler, Yazarlar, Etiketler ve daha fazlası.
 • Sürükle ve Bırak Medya Yöneticisi: Özel alanlar, Metin Düzenleyicileri ve Power Content'in diğer bölümleri ile tamamen entegredir. Medya yöneticisi, yönetmenize, sıralama, ekleme, silme, değiştirme, önizleme taşımanıza ve çok daha fazlasına izin verir. Son derece kolay ve verimli bir şekilde ve doğrudan düzenleme sayfalarınızdan. Görüntüleri anında kırpabilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz.
 • Mükemmel Yönlendirme Motoru: Son olarak, Joomla! yönlendirme motoruna bir çözüm. Yinelenen sayfa yok, şaşırtıcı 404 hatası yok. Ve belki de Power Contents Router'ın en faydalı özelliği: Sonunda web sitemizin her sayfası için bir menü öğesi açmamız gerekmiyor! URL'lerinizi özelleştirebilir, önekleri ekleyebilir/değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
 • Genişletilebilir Eklentiler Sistem ve API: Power Content formlarını genişletin, kendi formlarınızla tüm kayıtlara sekmeler ekleyin: öğeler, kategoriler, yazar ve etiketler. Power Content'in herhangi bir bölümünü mevcut 10'dan fazla eklenti etkinliğine ve Power Content nesneleri ile etkileşime girmek için dahili bir API'ye genişletin. Hem JS hem de PHP.
 • Kolay SEO, Sosyal Medya ve Pazarlama Araçları Entegrasyonları: Power Content, tüm web sitelerindeki başlıkları, açıklamaları, robotları, OG: RESİMLERİ ve daha fazlasını görebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz, SEO için ayrılmış bir yönetim görünümüne sahip olmakla beraber aynı zamanda SEO Yönetimi'ni çok daha kolay hale getiren bir Otomatik SEO özelliğine de sahiptir. Canonical, Analytics, Facebook Pixel ve benzeri gibi Head Tags'ları doğrudan herhangi bir kodlamaya gerek olmaksızın tüm veya belirli sayfalara eklersiniz.
 • 12 Yerleşik Modüller ve Eklentiler: Power Content, 12 dahili uzantıya sahiptir. İstatistik ve hızlı eylemler için Yönetim modülleri, İstediğiniz yerde Power Content'deki verileri görüntülemek için site modülleri, arama, kırıntılar ve diğer araçlar ve yayınlamadan önce sayfaları önizlemek için eklentiler ve sosyal medyada kayıtları paylaşmak için eklentiler.

Diğer özellikler

 • Ajax Canlı Arama Motoru: AJAX canlı arama motoru, gelişmiş filtreleme öğeleri dahil arar.
 • Geliştirilmiş Metin Editörü: Medya, Bağlantılar ve alanlar Yöneticisi ve diğer özellikleri ile tamamen entegre gelişmiş düzenleyicidir.
 • Seçmeli Metin Editörü: Power Content Düzenleyicisini sevmedin mi? JCE veya Joomla! temel editörü gibi kendi favori editörünü kullanın.
 • Çoklu Kategorilere Göre Atama: Nihayet istediğimiz kadar çok kategoriye tek bir öğe atayabiliriz!
 • Birden çok etiketleme: Daha iyi, daha esnek, destekleyici özel alanlar ve daha önce gördüğünüz her şeyden çok daha güçlü.
 • Sınırsız İçiçe Kategoriler: Sınırsız alt ve üst kategori oluşturun ve istediğiniz gibi web sitenizi yapılandırın.
 • Gelişmiş Sayfalandırma: Standart (oklar ve numaralar), Daha Fazla Yükle düğmesi ve (Facebook gibi) Sonsuz Kaydırma özelliği.
 • Canlı Ajax Yorumlama: Bildirimler ve bal küpü ve yeni Google ReCaptcha spam koruması ile iç içe geçmiş yorumlar.
 • Canlı Ajax Oylama: Ziyaretçileriniz için makaleler, sayfalar veya öğeleriniz hakkında görsel geri bildirim sağlamak için Yukarı / Aşağı canlı oylama sistemi.
 • Komple Sayfaları Önizleme: Tüm sayfayı yayınlamadan önce görmenizi sağlayan eksiksiz bir Önizleme çözümü.
 • Yerleşik Belgeler: Sorun mu yaşıyorsunuz? Power Content belgelerini keşfetmek için web sitenizin yöneticisini terk etmenize gerek yok!
 • Kolay Eklentiler Yönetimi: Tüm Power Content eklentilerini doğrudan Power Content ana görünümünden görüntüleyin ve yönetin.

Ve sadece daha kullanılmak üzere bekleyen çok daha muhteşem özellikler ve olanaklar!

İndirin

Daha fazla bilgi edinin ve indirin v1.5.0: http://ekerlabs.com/powercontent

Belgeleme: http://ekerlabs.com/powercontent/documentation

Destek Facebook: https://www.facebook.com/groups/ekerlabs/

Türkçe Dil dosyaları: https://ekerlabs.com/powercontent/languages

Bir hesabınız yok mu? Şimdi Üye Ol!

Hesabınıza giriş yapın