Hosting Paketlerinde Ücretsiz Domain Kayıt/Transfer Turhost.com

Jomres - Joomla! Otel Rezervasyon

Jomres, özelliklerini ve rezervasyonlarını daha iyi yönetmek için dünya çapında binlerce işletme tarafından kullanılan, komisyonsuz, açık kaynaklı ve ücretsiz rezervasyon sistemidir.

Rezervasyonları günlük ya da gece kabul eden işletmeler tarafından kolaylıkla kullanılabilen birleşik bir araç seti sağlar.

Jomres'i farklı yapan şey nedir?

Diğer rezervasyon sistemlerin aksine, Jomres, kendi sunucunuz'da kullanırsınız. Bu tür ücretli yazılımları satan firmalar kendi firmalarında barındırırlar ve hiç bir şekilde müdahale edemezsiniz. Jomres, Açık Kaynaklı olduğu için, bir başkasının sunucularında olmak yerine yazılımınızı belirli hedeflerinize ulaşmak için değiştirmekte özgürsünüz.

Joomres, Birden fazla otel, villa, daire, turlar, restoranlar, otomobiller, bisikletler, ekipman kiralama ve hatta rezervasyonları kabul etmeniz ve yönetmeniz için size kolaylık sağlayan ve 24 saat boyunca sorunsuz bir çevrimiçi rezervasyon sistemi. Sunduğunuz her hizmet için birden fazla bileşen kullanmanıza gerek yok! hepsini güvenli, kullanımı kolay, zengin özelliklere sahip bir platformda yapın.

Jomres 9.9.19 indirmek için tıklayınız.
Jomres demo sayfasına gitmek için tıklayınız.
Jomres belgeler sayfasına gitmek için tıklayınız.
Jomres destek sayfasına gitmek için tıklayınız.

Bir hesabınız yok mu? Şimdi Üye Ol!

Hesabınıza giriş yapın