Akeeba Backup - Joomla Yedekleme

Akeeba Backup - Joomla Yedekleme

Akeeba Backup Core, Joomla! CMS için en yaygın kullanılan açık kaynaklı yedekleme bileşenidir. Görevi basit: Joomla! özellikli herhangi bir sunucuda geri yüklenebilen bir site yedeklemesi oluşturmak, yalnızca yedeklemeler için değil, aynı zamanda site transferleri ve hatta müşterilerinizin

sunucularına siteleri dağıtmak için de idealdir. Akeeba Backup, sitenizin tek bir arşivde tam bir yedeğini oluşturur. Arşiv, standart Joomla yükleyicisine benzer şekilde tüm dosyaları, bir veritabanı anlık görüntüsünü ve benzer bir yükleyiciyi içerir. Yedekleme ve geri yükleme işlemi, büyük sitelerde bile sunucu zaman aşımlarını önlemek için AJAX desteklidir. Alternatif olarak, yalnızca veritabanınızın veya yalnızca dosyalarınızın yedeğini alabilirsiniz. Akeeba Backup, Joomla siteniz için güvenilir, kullanımı kolay, açık kaynak yedekleme çözümüdür.

Akeeba Backup altı J.O.S.C.A.R. kazandı J ve Beyond ödüller. Nedenini bilmek için ücretsiz indirin!

Joomla 3.4 ve üstü, PHP 5.4 ve üstü (PHP 7 dahil). Sitemizde Joomla 1.5 - 3.3 için daha eski sürümler ve daha eski PHP sürümleri var.

Özellikleri

 • Yapılandırma Sihirbazı, sitenizle en iyi şekilde çalışması için kendini otomatik olarak yapılandırır.
 • En hızlı ve en güvenilir yerel PHP yedekleme motoru.
 • Tek tıklamayla yedekleme.
 • Aynı sunucu geri yüklemesi için tümleşik geri yükleme.
 • Site aktarım sihirbazı. Sitenizi sunucular arasında hızlı ve kolay bir şekilde aktarın.
 • Akeeba Kickstart (ücretsiz betik) ile geri yükleme: yedeklemeyi doğrudan sunucuda ayıklama; FTP ile binlerce dosya yüklemenize gerek yok!
 • Standart ZIP veya yüksek verimli JPA arşiv biçimi arasından seçim yapın.
 • Belirli dosyaları, klasörleri hariç tutun.
 • Belirli veritabanı tablolarını veya içindekileri hariç tutun.
 • Webcron.org ile tamamen uyumlu katılımsız yedekleme modu (CRON iş zamanlaması)
 • Arşivler herhangi bir ana bilgisayarda geri yüklenebilir. Sitenizi alt alanlar/ana bilgisayarlar arasında ve hatta yerel test sunucunuza (örneğin, XAMPP, WAMPServer, MAMP, vb.) Aktarmak için kullanışlıdır.

ve çok daha fazlası!

Not: Akeeba Backup Core bileşeni ücretsizdir, desteği yoktur. JED sansürü nedeniyle destek almak için neye ihtiyacınız olduğunu söyleyemiyoruz, ancak sitemizde bu konuda bilgi edinebilirsiniz. Her durumda, Akeeba Backup'ın belgeleri, video eğitimleri, sorun giderme sihirbazı ve halka açık soru ve cevapları okumak ücretsizdir.

***BELİRTİLEN BİR ÖZELLİĞİ ETKİNLEŞTİRMİYORSANIZ LÜTFEN (ÜCRETSİZ) BELGELERİ OKUYUN VE VİDEO EĞİTİMLERİMİZİ İZLEYİN!***

Akeeba Backup 7.4.0 indirmek için tıklayın.

Akeeba Backup destek için tıklayın.

Akeeba Backup belgeleri için tıklayın.

Eklenti Türü:

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.