ARK Editör

ARK Editör

ARK Editor, içerik oluşturma işleminizi basitleştirmek için tasarlanmış bir WYSIWYG editörüdür. Kullanıcılarının, özel bir düzenleme ekranı kullanmadan sayfa öğelerini doğrudan düzenlemelerine olanak tanıyan Inline Editing adlı yeni bir teknoloji içerir. Bu nedenle Joomla sitelerini dönüştürebilir

ve kullanımlarını inanılmaz derecede kolay hale getirebilir!

Kullanıcısı, modern Windows Metro benzeri arayüzü nedeniyle tanıdık, kurumsal gelişmeler için kullanılacak kadar yapılandırılabilir. Hemen hemen her yönde kişiselleştirmeye ve şekillendirmeye izin veriyor. Bu, araç çubukları oluşturmaktan yeni eklentiler, içerik şablonlama ve tipografi ve kullanıcı izinleri ile kullanıcı klasörlerinin ayarlanması ile fonksiyon eklemeye kadar olabilir.

Genel Kamu Lisansı altında lisanslıdır ve Joomla projesini ve değerlerini somutlaştıran bir topluluk kaynağı olmayı amaçlamaktadır.

ARK Editör 2.6.15 indirmek için tıklayın.

ARK Editör demo sayfası için tıklayın.

ARK Editör destek için tıklayın.

ARK Editör belgeler için tıklayın.

Eklenti türü:

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.