Auto Sender - Otomatik E-posta

Auto Sender - Otomatik E-posta

Bu bileşen, makalelerinizi web sitenizin kullanıcılarına e-posta yoluyla otomatik olarak göndermenizi sağlar. Bir makale oluşturduğunuzda veya kaydettiğinizde, e-postalar otomatik olarak kullanıcılara gönderilir.

Ayrıca, e-postaların gönderilmesini kontrol etmek için bazı filtreler belirleyebilirsiniz:

  • Makaleler için filtre
  • Kategoriler için filtre
  • Kullanıcı gruplar için filtre
  • Kullanıcılar için filtre
  • Giriş metni veya makalelerin tam metnini göndermek için filtre

Uyarı: Bu eklentiyi kullanıcıların çoğuna makaleler göndermek için yaptım. Bu nedenle, bu filtrelerle yalnızca bazı kullanıcıların, makalelerin, kullanıcı gruplarının ve kategorilerin e-postaları göndermesini (veya almasını) önleyebilirsiniz. E-postaları herkese göndermek istiyorsanız, herhangi bir kısıtlama olmadan, bu alanları boş bırakın.

Giriş resmi ve resim tam metni yeni sürüme eklendi.

Güncelleme: Bazı kullanıcılar, uzantıyı çalıştırırken bazı sorunlar olduğunu söyledi. Bu sorunları düzelttim. Lütfen tekrar indirin.

Bu eklentilerle ilgili hala sorun yaşıyorsanız, ilk önce lütfen ayarlarını kontrol edin. Ardından e-posta ayarları seçeneklerinizi kontrol edin ve diğer seçenekleri deneyin.

Sorunlardan bazıları, diğer eklentilerle çakışması ile ilgilidir. Eklentilerin arka uçtaki sırasını değiştirirseniz, bu sorunlar çözülebilir.

 

Auto Sender bileşeni indirmek için tıklayın.

Auto Sender destek için tıklayın.

Auto Sender beleger için tıklayın.

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.