Balbooa Joomla Forms

Balbooa Joomla Forms

Balbooa Joomla Forms, Gelişmiş bir Joomla Form oluşturucudur. Joomla İletişim Formları, Geri Bildirim Formları, Çevrimiçi Anketler veya diğer form türlerini oluşturun. Balbooa Joomla Formlar ile bir kod satırına dokunmadan hızlı ve kolay bir şekilde modern ve güzel Joomla formları

oluşturmanızı sağlayan bir Sürükle ve Bırak Form Oluşturucu'dur. Modern ve hoş görünümlü bir Joomla Formlar oluşturmak istiyorsanız Balbooa Joomla Forms Builder en iyi çözümdür.

Sürükle ve Bırak Form Oluşturucu

Balbooa Joomla Forms, temiz ve modern bir Sürükle ve Bırak arayüzü ile birlikte gelir. Güçlü sürükle ve bırak form alanları ile güçlü Joomla iletişim formları oluşturulabilir. Birkaç saniye içinde kendi iletişim Joomla formlarınızı oluşturun, Balbooa Joomla Formları ile kolay ve hiçbir şey kodlamanız gerekmeyecek. Form alanlarını sürükleyip bırakın.

Çok Sütunlu Form Düzenlerini Kolayca Oluşturun

Balbooa Joomla Formlar oluşturucu, düzenleri kolayca yanıt veren 1,2,3 ve 4 sütun oluşturmanıza olanak tanır. Tek bir tıklamayla karmaşık form düzenlerini tasarlayın. Çok sütunlu Joomla iletişim formlarını kolayca oluşturun!

Balbooa Joomla Forms, Joomla iletişim formunuz için benzersiz ve güzel bir stil atamanıza izin veren bir dizi tasarım aracı içerir. Form ve saha tasarımı üzerinde tam kontrol.

Ve daha fazlası...

Not: Ücretli/Ücretsiz sürümleri mevcut. Ücretsiz sürümde bazı kısıtlamalar bulunuyor. Burayı tıklayarak görebilirsiniz.


Balbooa Joomla Forms 2.0.4 indirmek için tıklayın.

Balbooa Joomla Forms demo sayfası için tıklayın.

Balbooa Joomla Forms destek için tıklayın.

Balbooa Joomla Forms belgeler için tıklayın.

Eklenti Türü:

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.