FaLang - Joomla Çok Dilli Site

FaLang - Joomla Çok Dilli Site

Sitenizi birden çok dilde en kolay şekilde çevirin. Falang bileşeni, web sitenizdeki tüm içerik çevirilerinizi, hatta tüm bileşenlerinizin/modüllerinizin içeriğini bile yönetmenizi sağlar.

Joomla 3.9 uyumlu

2.0 sürümü size menü, makale, modül için joomla doğrudan bileşen çeviri durumunu gösterdiğinden, hemen hemen tüm bileşenler için kolayca esnetebilirsiniz. Bileşen o kadar esnektir ki daha sonraki bir tarihte kolayca yeni bileşenler ekleyebilir ve ardından yeni içeriği çevirebilirsiniz.

k2, aiContactSafe, hikashop, Redshop, jDownload, phocaDownload eklentilerini çevirebilirsiniz. Ücretsiz sürümünde, faboba sitesine bir backlink (üretici bağlantısı) vardır. Çevirilerinizi ve parametrelerinizi kaybetmeden temel veya standart bir sürüme yükseltirseniz kaldırabilirsiniz.

Ücretsiz sürümün bazı sınırlamaları vardır. Falang, Joomla 2.5 ve 3.5'in varsayılan dil sistemini kullanmaz. Her içerik makalesi veya menü öğesi için bir dil belirtmeniz gerekmez (bu da duplikasyon büyük miktarda sonuçlanır).

Kendinize her bir öğeyi kopyalayıp yeni dilde yeniden oluşturmadan çok dilli bir web sitesi nasıl oluşturabileceğinizi sordunuz mu? O zaman Falang bu sorunun olası cevaplarından biridir.

3.4.1 (20/06/2020)

  • Yeni çeviri sayfası
  • Azur translation api v2'yi v3'e güncellendi.
  • Etiket takma adı çevirisi düzeltildi (yeni yönlendirici).
  • Joomla! yerel menüsü ile hikashop ürün değiştirici çevirisi düzeltildi.
  • Ek alanlar için k2 eklenti sisteminin güncellenmesi (v4.4)

FaLang 3.4.1 indirmek için tıklayın (üyelik gereli).

FaLang demo sayfası için tıklayın.

FaLang belgeler için tıklayın.

Eklenti Türü:

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.