SP Page Builder

SP Page Builder

Ücretsiz Joomla sayfa oluşturucu, aradığınız ne? ÜCRETSİZ SP Page Builder'ı İndirin! Bu, Joomla için güçlü, zengin özelliklere sahip ve süper hızlı bir sürükle ve bırak görsel sayfa oluşturucusudur.

Bu ücretsiz Joomla sayfa oluşturucu dakikalar içinde görsel olarak tamamen duyarlı ve mobil olarak hazır bir web sitesi oluşturmanıza olanak sağlar. Ön uç (ayrıca arka uç) aracı, sayfayı yenilemeden anında değişiklikleri gösterir. Joomla sitelerini mümkün olan en kısa sürede sıfırdan başlatın. Şimdi ücretsiz Joomla sayfa oluşturucuyu indirin ve tek bir satırı kodlamadan site tasarımınızın kontrolünü tamamen ele geçirmenizi sağlayan modern bir tasarım sisteminin keyfini çıkarın.

Ücretsiz Joomla Sayfa Oluşturucu Özellikleri

SP Page Builder, bir web sitesi oluşturmayı en kolay hale getirecek inanılmaz özelliklere sahip olan tonlarca sporu destekler. En iyi web sitelerini oluşturmak için mükemmel SP Page Builder şablonlarını bulun. Ücretsiz Joomla sayfa oluşturucu derece çok yönlü ve son derece kullanıcı dostudur. Uzantıyı kesinlikle seveceksiniz. SP Page Builder'ın temel özelliklerinden bazılarını ücretsiz görelim.

%100 Duyarlı ve Mobil Optimize Edilmiş Sayfalar

Bu ücretsiz Joomla sayfa oluşturucusuyla yaptığınız her şey% 100 duyarlı ve mükemmel mobil kullanıma hazır hale geliyor. Bu, modern ve duyarlı bir Joomla sitesi başlatmak için herhangi bir ek kodlamaya veya yapılandırmaya ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. Bu açıkça verimliliği artırmak için en iyi Joomla Sayfa oluşturucu özelliklerinden biridir.

Karmaşık Satır-Sütun Yapısından Kurtulun

ücretsiz SP Sayfa Oluşturucu size nihai özgürlük dünyası sunmaktadır. Basit ve karmaşık bir satır sütun yapısı arasında rahatlıkla herhangi bir şey oluşturabilirsiniz. Ücretsiz Joomla sayfa oluşturucu sınırsız sayıda sütun, satır, iç içe satır, eklenti ve içerik eklemenizi sağlar.

Sayfa Öğelerini Kopyala / Yapıştır / Klonla (Pro Sürüm)

Joomla sayfa üreticisi, yeniden kullanılabilirlik konusunda ilginç bir işleve sahiptir. Bu, bu ücretsiz Joomla sayfa oluşturucusuyla, mevcut satırları, sütunları ve eklentileri kopyalayıp / yapıştırabilir / kopyalayabilir / yeniden kullanabilirsiniz ve zaman kazanabilirsiniz. SP Sayfa Oluşturucu, tek bir fare tıklamasıyla bir öğeyi klonlamanıza izin verir. Bugün ücretsiz indir Joomla sayfa oluşturucu ve Pro için daha sonra yükseltebilirsiniz.

Satırları, Sütunları veya Eklentileri Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma (Pro Sürüm)

SP Page Builder, satırları / sütunları / eklentileri etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için kullanabileceğiniz yepyeni bir özellik kazanır. Bu, tek tek sayfa öğelerini ön uçtan gösterip gizlemenizi ve aynı zamanda arka uçta bozulmadan kalmanızı sağlar. Bu Sayfa Oluşturucu'nun etkinleştirme / devre dışı bırakma özelliği, A / B test cihazları ve yoğun geliştiriciler için harika bir fırsat sunar. Şimdi Joomla sayfa oluşturucu ücretsiz indir ve Pro için daha sonra yükseltebilirsiniz.

Sınırsız Geri Al ve Yinele (Pro Sürüm)

SP Sayfa Oluşturucu, bir web sitesi oluştururken maksimum serbestlik sunar. Tasarımlarınız da istediğiniz kadar değişiklik yapın. Bir değişiklik doğru görünmüyorsa, değişikliği geri alın. Benzer şekilde, zaman içerisinde bir değişikliği de tekrarlayabilirsiniz. Sayfa Oluşturucu çok esnek ve kullanıcı dostudur. Şimdi Joomla sayfa oluşturucu indir ücretsiz, daha sonra Pro'a yükseltebilirsiniz.

Güçlü Medya Yöneticisi

Bir web sitesi oluştururken, birkaç resim yüklemek ve eklemek gerekir. Ücretsiz Joomla sayfa oluşturucu, bu etkinliklerin sorunsuzca üstesinden gelebilecek gelişmiş bir medya yöneticisine sahiptir. Bu ücretsiz Joomla sayfa oluşturucusundaki Medya Yöneticisi, görüntüleri, videoları, belge dosyalarını ve arşivleri destekler. En iyi Joomla sayfa oluşturucu çekirdek özelliğinin gücünden ücretsiz yararlanın!

ve daha fazlası...

SP Page Builder indirmek için tıklayın.

SP Page Builder demo sayfası için tıklayın.

SP Page Builder destek için tıklayın.

SP Page Builder belgeler için tıklayın.

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.