Joomla 4.2.9

Joomla 4.2.9 Hata Düzeltme Sürümü

Joomla! 4.2.9 artık kullanılabilir. Bu, Joomla! 4.x serisi için bir Hata Düzeltme sürümüdür.

Bu sürüm, Joomla 4'ün erişilebilir web tasarımındaki yüksek standartlarını devam ettiriyor ve heyecan verici yeni özellikler getirerek Joomla'nın kapsayıcılık, basitlik ve güvenlik değerlerini daha da güçlü bir açık kaynaklı web platformunda vurguluyor.

4.2.9 ile hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Joomla 4.2.9 nereden indirebilirim?

Yeni Kurulumlar

Yeni kurulum talimatları ve teknik gereksinimler

Joomla! 4.2.9 indirin

Güncelleme

Joomla! 4.2.9 güncelleme paketleri

Joomla 4 ile ilgili belgeleri nerede bulabilirim?

Joomla 4 ile ilgili size yardımcı olacak eğitimlerimiz var. Joomla 4 için Eklenti veya Modül Oluşturma, ad alanı kuralları, hazırlanmış ifadeler, yeni web varlık sınıflarını kullanma ve çok daha fazlası.

Geliştiricileri, kullanıcılara ve diğer eklenti geliştiricilere yardımcı olmak ve yol göstermek için docs.joomla.org'da Joomla 4 ile ilgili belgeleri yazmalarına yardımcı olmaya teşvik ediyoruz.

Bir JDocs sayfası, geliştiricilerin mevcut belgeleri ve hala ihtiyaç duyulan belgeleri görmelerine yardımcı olur.

Sizi düzenli olarak kontrol etmeye, güncellemeye ve eksik içeriği sağlamaya davet ediyoruz: https://docs.joomla.org/JDOC:Joomla_4_Tutorials_Project

Joomla 4.2'ye yükseltmeyi planlamalı mıyım?

Joomla 4.2 Joomla'nın en yeni ana sürümüdür.

Joomla 3.10, 17 Ağustos 2023'e kadar güvenlik düzeltmeleriyle desteklenmeye devam edecek ve Joomla 4'e geçişinizi planlamanız ve uzantılarınızı (gerekirse) Joomla 4 uyumlu sürümler olacak şekilde güncellemeniz için bolca zaman tanıyacak.

J4.0'ın piyasaya sürülmesinden bu yana bir yıldan fazla zaman geçtiği için, Joomla'nın en son sürümüne geçmeyi planlıyor veya bu süreçte olmalısınız.

Belgeleme sitesinde geçişe yardımcı olacak kaynaklar sağlıyoruz.

Biraz gürültü yap. Joomla 4.2.9 çıktı!

Şimdiye kadarki en iyi Joomla'yı yayınladık. Dünyaya söyleyelim!

#Joomla4 ve #Joomla4All etiketini kullanarak harika yeni özellikler hakkındaki mesajı yayın.

J4 Broşürü: https://joom.la/J4brochure
J4 Belgeleri: https://docs.joomla.org/J4.x:Getting_Started_with_Joomla!

Joomla! Kimler İçin?

Bir web sitesi yaptırmanız mı gerekiyor? Kişisel kullanım için, işiniz, bir hayır kurumu, kar amacı gütmeyin. Belki bir üniversite, yerel yönetim, o zaman Joomla tam size göre.

Bir web ajansı, müşterilerinizin ihtiyaçları arttıkça büyüyebilecek, iyi desteklenen bir çerçeveye ihtiyaç duyar. O halde Joomla tam size göre.

Her sektörden gönüllüler tarafından yazılan bu kitap, internetin her yerinde her türlü proje için kullanılıyor: bloglardan ve intranetlerden ulusal hükümet sitelerine. Küçük mağazalardan dünya lideri marka sitelerine kadar Joomla, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde büyüyebilir.

Joomla'nın gücü, en iyi uygulamalara ayak uyduran sürekli gelişen kod tabanından ve aynı zamanda pazardaki fırsatları gören ve bu boşlukları gerçek dünya ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış iyi yazılımlarla dolduran geniş geliştirici ekosisteminden gelir.

Joomla 4.2.9, web sitenizi ihtiyaçlarınızla birlikte büyüyebileceğini ve müşterilerinizle ölçeklenebileceğini bilerek başlatmanıza olanak tanıyan birinci sınıf bir CMS'nin en sonuncusudur.

Tüm bunlar ve Joomla 4, kullanımı ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılımdır.

Ne için bekliyorsun? Bugün yükleyin ve geleceğinizi büyütün.

Joomla geliştirmeye nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Joomla'ya aktif olarak dahil olmanın çeşitli yolları vardır. Kodlayıcı, entegratör veya Joomla kullanıcısı olmanız fark etmez. Daha fazla bilgi almak için herhangi bir gönüllü katılım ekibimizle iletişime geçebilir veya hazırsanız doğrudan Joomla! Hata Ekibine geçebilirsiniz.

Joomla! Hata Ekibi ve CMS Sürüm Ekibi, CMS geliştirme sürecindeki en aktif ekiplerden bazılarıdır ve her zaman hata raporlarını sıralama, yamaları kodlama ve çözümleri test etme konusunda yardımcı olabilecek kişiler (sadece geliştiriciler değil) ararlar. Joomla kod tabanına ilişkin çalışma bilginizi artırmanın ve aynı zamanda dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışmanın harika bir yolu.

Eğer ilgileniyorsanız, lütfen burada onlar hakkında okuyun Joomla! Wiki ve katılmak isterseniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta gönderin.

Proje ayrıca Joomla CMS ve Framework'e dahil edilecek işleri hazırlamak ve göndermek için zaman ayıran tüm katkıda bulunanlara teşekkür etmek istiyor.

Gönüllülerimize Çok Teşekkür Ederiz!

Joomla 4.2.9, birçok gönüllünün binlerce saatlik çalışmasının sonucudur.

Bu yayına katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederiz!

İlgili bilgiler

Bir eklenti geliştiricisiyseniz, lütfen eklenti geliştirmeyi tartışabileceğiniz genel geliştirici posta listesine abone olduğunuzdan emin olun. Özel geliştirmeyi etkileyebilecek haberler de zaman zaman burada yayınlanacaktır.

 

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.