Hosting Paketlerinde Ücretsiz Domain Kayıt/Transfer Turhost.com

Joomla! 3.8.6 Yayınlandı

Joomla! 3.8.6 şimdi indirilebilir. Bu sürüm güvenlik açığını ele alan ve 60'tan fazla hata düzeltmesi ve iyileştirme içeren Joomla! 3.x serisi için bir güvenlik ve düzeltme sürümüdür.

Joomla! 3.8.6'da neler var?

Joomla! 3.8.6, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir güvenlik açığını ve birkaç hatayı giderir:

  • Düşük Öncelikli - Temel - Kullanıcı Notlarındaki SQLi güvenlik açığı (Joomla 3.5.0'dan 3.8.5'e kadar) Daha fazla bilgi »

Hata düzeltmelerinin tam listesi için GitHub sitesini ziyaret edin.

Web siteniz Joomla! 3.8'e hazır mı?

Joomla! 3.8, önceki 3.x sürümlerinde olduğu gibi bir tıklama ile güncellenebilir.
Yükseltmeden önce, 3. parti uzantılarınızın tümünü güncellemeniz, sitenizin tam bir yedeklemesini almanız ve test etmeniz önemlidir.
Bu aynı zamanda hosting şirketinizle iletişime geçerek PHP ve veritabanı sürümlerinizi kontrol etmek için harika bir zamandır. Sitenize önemli bir hız artışı getireceğinden, PHP 7 veya 7.1'e yükseltmenizi öneririz. Diğer sistem gereksinimleri için teknik gereksinimleri sayfasında bulabilirsiniz.
Web sitenizin yapısını etkileyebilecek yeni özellikler her zaman olduğu gibi, mevcut siteleriniz de modern yönlendiriciyi etkinleştirmeden önce, test ortamında iyice test etmenizi ve kullanmanızı öneririz.

İndir

 

Yeni Kurulumlar

Joomla! 3.8.6 İndir
İngilizce (UK), 3.8.6 Tam Paket

Yeni kurulum talimatları ve teknik gereksinimler

 

Güncelleme/Yükseltme Paketleri

Yükseltme Paketleri
Joomla! 3 yükseltme paketleri


Not: Güncellemeden önce, lütfen güncelleme talimatlarını okuyun.

Yükselttikten sonra tarayıcınızın ön belleğini temizlemeyi unutmayın.
Joomla! 3.8.4 sürümde bir hata bulur veya karşılaşırsanız lütfen Joomla! Issue Tracker (Joomla! sorun izleyici) üzerinden rapor edin.
Lütfen 3.8.5 sürümüyle ilgili wiki SSS belgelerine bakın.

Joomla! 3.8 Dil Dosyaları

Joomla! 3.8.6 Türkçe dil paketini indirmek için tıklayın (Site ve denetim masası dil dosyalarını içerir). Güvenliğiniz için sadece Joomla! tarafından onaylanmış olan çeviri dosyalarımızı kullanmanızı öneririz.

Gönüllülerimize büyük bir teşekkür ederiz!

Joomla! 3.8 sürümüne katkıda bulunan herkese büyük bir teşekkür ederiz! Teşekkür Sayfasında yardımcı olan geliştiricilerin bir listesini bulabilirsiniz. Joomla! 3.8 pazarlama, görüntü ve çeviri ekiplerine de teşekkür ederiz!

Bir sonraki Joomla! sürümü için katkıda bulun!

Joomla! 3.9 ve 4.0 çalışmaları devam ediyor. Bu sürümlerin geliştirilmesine yardımcı olmak isterseniz katkı sağlayarak fark yaratabilirsiniz.

Joomla! Gönüllü topluluğuna katılın ve Joomla'nın daha da büyümesine yardımcı olmak için katkıda bulunun!

Joomla! Türkiye'yi takip edin, en son Joomla! Türkçe dil dosyalarını, proje haberlerini ve önemli duyuruları anında alın!

Bir hesabınız yok mu? Şimdi Üye Ol!

Hesabınıza giriş yapın