AllVideos - Joomla! Medya

AllVideos - Joomla! Medya

AllVideos (JoomlaWorks tarafından) gerçek Joomla için hepsi bir arada medya yönetim çözümüdür ve Joomla tabanlı herhangi bir web sitesi için klasik olmazsa olmazlardandır. Eklentiyi, Joomla makaleleriniz, K2, Virtuemart, Kunena ve destekleyen diğer Joomla bileşenlerinize,

tüm 3. taraf medya sağlayıcılarından (YouTube, Vimeo, Dailymotion, Twitch, Facebook, Flickr ve SoundCloud) kolayca yerleştirmek için bu eklentiyi kullanın. ''içerik" plugini.

Ek olarak, sunucunuz da veya hatta uzak bir sunucuda barındırılan herhangi bir web-yerel video/ses dosyası formatını oynatmanıza izin verir ve medya içeriği yerleştirme konusunda büyük esneklik sağlar. Eğlenceli videolar, ürün sunumları, ses podcast'leri!

Neden AllVideos?

 • Joomla web sitenizde oynatmak üzere YouTube'dan bir video almak için büyük HTML kodu bloklarını kopyalamanız/yapıştırmanız gerekmez. Joomla'daki WYSIWYG editöründen kolayca yapabilirsiniz.
 • {youtube}https://www.youtube.com/watch?v=0u_g6zNuP_I{/youtube} (veya yalnızca {youtube}0u_g6zNuP_I{/youtube}), {mp4}holiday_in_rome{/mp4} veya {mp3}pixies_bonemachine{/mp3}

Özellikleri

 1. Tüm büyük 3. parti medya sağlayıcıları desteklenir: YouTube (tek videolar ve oynatma listeleri), Vimeo, Dailymotion, Twitch, Facebook (videolar için), Flickr (videolar için) ve SoundCloud. Tam medya sayfası URL'sini kullanarak basit eklenti etiketleri kullanın (ör. {youtube}https://www.youtube.com/watch?v=0u_g6zNuP_I{/youtube}) veya yalnızca medya URL sayfasındaki kimliği (ör. {youtube}0u_g6zNuP_I{/youtube})
 2. H.264/MPEG-4 (.mp4/.m4v/.m4a), WebM (.webm), Ogg Theora Vorbis (.ogg/.ogv/.oga) gibi yerel video ve ses biçimlerini kullanarak kendi medya içeriğinizi akış olarak alın ), MP3 (.mp3), WAVE PCM (.wav) ve FLAC (.flac) gibi .avi ve .mkv gibi genel kaplar. Modern tarayıcılar tarafından desteklenmeyen eski AllVideos sürümüne (5.0.0 sürümünden önce) gömülmüş web yerel olmayan medya için bir indirme mesajı sunulur - bu temel olarak Flash Video (.flv/.f4v), ShockWave içerir Flash (.swf), Windows Media (.wmv/.wma), QuickTime (.mov/.mpg/.mpeg/.3gp/.3g2/.aac), DivX (.divx) vb.
 3. Medya içeriğinizi doğrudan sunucunuz dan veya uzak bir sunucudan kolayca gömün.
 4. Kendinden barındırılan veya uzak video ve ses dosyaları için özel poster/önizleme görüntüleri kullanın veya özellikle videolar için AllVideos'un bu görüntüleri her videonun 5. saniyesinden otomatik olarak oluşturmasına izin verin.
 5. Eklentinin parametreler sayfasındaki basit kontroller, Joomla web sitenizde gösterilen tüm videolarda düzen tutarlılığı sağlar. Tercihlerinizi saniyeler içinde ayarlayın, eklentiyi yayınlayın ve medya içeriğini gömmeye hazırsınız!
 6. Medya yerleştirme için kolay, açıklayıcı söz dizimi - {biçim VEYA sağlayıcı} dosya adı {/biçim VEYA sağlayıcı}. Görüntülemek için {format VEYA sağlayıcı} dosya adı|genişlik|yükseklik|otomatik oynat {/format VEYA sağlayıcı} gibi bir söz dizimi de kullanabilirsiniz. (örneğin, {youtube}he73js82|600|450|1{/ youtube} ile "otomatik oynatılan" bir YouTube videosu)
 7. MVC şablonu kullanır. Eklentide bulunan /tmpl klasörünü Joomla templates/html klasörünüze kopyalayın ve "jw_allvideos" olarak yeniden adlandırın, sonra çıktıyı istediğiniz gibi biçimlendirin.
 8. Varsayılan olarak mobil/tablet dostu.
 9. 3 şablon içerir: Klasik, Çerçeveli ve Duyarlı
 10. "Duyarlı" şablonu kullanılırken tamamen duyarlı medya oynatımı.
 11. Temel Joomla güncellemesini kullanır (4.5.0 sürümünden beri).

Uyumluluk

AllVideos, PHP 5 veya 7 çalıştıran sunucularda, Joomla 1.5 - 3.x sürümleriyle tamamen uyumludur.

Lisans

AllVideos, JoomlaWorks tarafından geliştirilen ve GNU Genel Kamu Lisansı altında yayınlanan bir Joomla eklentisidir.

Daha fazla bilgi edin

AllVideos ürün sayfasını ziyaret edin: https://www.joomlaworks.net/allvideos


AllVideos Plugin 6.1.0 indirmek için tıklayın.

AllVideos demo sayfası için tıklayın.

AllVideos destek için tıklayın.

AllVideos belgeler için tıklayın.

Eklenti Türü:

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.