Fast Social Share

Fast Social Share

Site performansını etkilemeden sosyal paylaşım düğmelerini yerleştirin! Ortak sosyal ağlar için makaleleri paylaşın. Otomatik olarak yönetin Makale metni kullanarak Grafik etiketlerini açın! Hızlı sosyal paylaşım düğmeleri, site performansınızı yavaşlatmadan

ve kullanıcıları rahatsız etmeyen Twitter, Facebook, Whatsapp, Pinterest, Linkedin, Xing gibi en yaygın sosyal ağlar için sosyal paylaşım düğmelerini görüntülemenizi sağlayan güçlü bir sosyal paylaşım eklentidir.

Hızlı sosyal paylaşım, site performansının aynı kalması için tamamen optimize edilmiş şekilde yazılmış Joomla! için ilk eklentidir. Çoğu sosyal paylaşım eklentisi, düğmeleri gömmek ve sitenizin performansını bir şekilde yavaşlatmak için standart kodu kullanır.

Google artık web sitelerinde https gerektirdiğine göre, https'ye geçmenin, sayfalarınız için geçmişte toplanan beğeniler ve paylaşımlar için bir sayım kaybı olabilmektedir. Gerçekten de URL'leri değiştirmek, sosyal kullanıcıları farklı https bağlantıları kullanarak yeni bir sayı oluşturmaya zorlar. Fast Social Share artık https'ye geçseniz bile beğenileri ve paylaşım sayısını korumak için etkinleştirilebilen bir özelliğe sahiptir.

Bu eklenti ile düğmeleri kategoriye göre filtrelenen makalelere otomatik olarak yerleştirmeyi veya düğmeleri istediğiniz yerde göstermek için standart Joomla! eklenti söz dizimini kullanmayı seçebilirsiniz.

Farklı çalışma modlarını destekler, her makalenin içinde sosyal paylaşım simgelerini otomatik olarak göstermeyi veya özel eklenti söz dizimini {fastsocialshare} kullanmayı seçebilirsiniz. Özel eklenti söz dizimi, genel sayfa bağlamını kullanarak bir Joomla modülü içinde de sosyal simgeleri göstermenize olanak tanır, böylece ziyaret edilen sayfa bağlantısı paylaşılır.

Görüntülemek istediğiniz sosyal paylaşım düğmelerini seçebilir ve görünüm değiştirme türünü, rengini, metnini vb. Özelleştirebilirsiniz. Bu eklentinin kullanımı çok basittir, yüklendikten sonra yalnızca yayınlamanız ve içeriğinize sosyal paylaşım düğmeleri yerleştirmeye başlamanız gerekir. Fast Social Share, Joomla topluluğu için ücretsiz bir eklentidir ve her zaman ücretsiz olacaktır.

Yüksek performans

Sitenizin sosyal paylaşım widget'ları tarafından yavaşlatılmamasını sağlayın

Filtreleri hariç tutma

Gerçekten sosyal paylaşım düğmelerine ihtiyacınız olan Joomla içeriklerini filtreleyin

Düğmeler yapılandırması

Sosyal paylaşım düğmelerini, ihtiyaçlarınıza ve site stillerine uyacak şekilde görünüm ve his özelleştirin

Otomatik gömme düğmeleri

Eklenti yer tutucuları olmadan sosyal paylaşım düğmelerini otomatik olarak gömme

2.5'ten başlayan TÜM JOOMLA SÜRÜMLERİ için kullanılabilir.

Fast Social Share 3.8 plugin indirmek için tıklayın.

Fast Social Share demo sayfası için tıklayın.

Fast Social Share destek için tıklayın.

Fast Social Share belgeler için tıklayın.

Eklenti türü:

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.