ImageRecycle image optimizer

ImageRecycle image optimizer

ImageRecycle, Joomla için bir Görüntü ve PDF sıkıştırma uzantısıdır. Müşterileriniz sayfalarınızın yüklenmesini bekliyor, özellikle mobil cihazlarda uzun sürebilir. İçerik bile sunucu tarafından hızlı bir şekilde sunuluyorsa, yavaş bağlantı kullanıcılarınızı terk ettirebilir.

İnsanlar, yavaş yüklenen bir web sitesinin önünde sabırsızlar, bu yeni bir çalışmanın sonucudur, 4 saniyelik yükleme, ziyaretçilerin %24'ünün ayrılmasına neden olur (Kaynak statistica.com.). İçerik sıkıştırma, diğer tüm optimizasyon araçlarından daha verimlidir.

Joomla görüntü sıkıştırma

Görüntüler, sayfa ağırlığının% 60 ila% 80'ini temsil edebilir, böylece bir optimizasyon sayfanızın yüklenmesini x3 veya daha fazla hızlandırabilir. 4 saniyelik yükleme sayfasından sonra web sitenizi terk eden kullanıcıların ortalama% 25'i ile bu, çevrimiçi işiniz için çok önemlidir. Mobil cihazlarda bağlantı daha da yavaş olduğu için daha da önemli.

Joomla görüntü ve pdf formatlarını sıkıştırın

Jpg, png, gif optimizasyon algoritması, imaj boyutunu% 85 (5x +) oranına kadar düşürebilir, sonuçta ortaya çıkan fotoğraflar orjinallerle görsel olarak aynıdır. Görüntü ve pdf sıkıştırmanın kaliteyi koruyan bir mesele olduğuna inanıyoruz, ardından boyutu küçültüyoruz. Görüntü ve pdf boyutunun küçültülmesi, büyük miktarda veri sıkıştırması kullanılarak yapılabilir ve kötü bir kalite elde edilebilir. Sıkıştırılmış ortamı algılar ve orijinal dosyaları döndürürüz.

Görüntü ve PDF Optimizasyonunu Çalıştırmak için Sunucu Klasörlerini Seçin

Genel yapılandırmada, hangi klasörü optimize etmek istediğinizi seçebilirsiniz. Görüntüleri veya pdf dosyasını kök klasörde saklayan 3. taraf eklentileri kullanıyorsanız, örneğin görüntü ve PDF sıkıştırmasını zorlayabilirsiniz. Bir klasörün işaretini kaldırırsanız, bu klasörde optimizasyon uygulanmayacaktır. Ayrıca, bir dosya ağırlığı aralığı seçerek medya sıkıştırmasını hariç tutmak mümkündür.

Görüntü iyileştirici ana özellikleri

  • Yeni görüntüleri otomatik olarak sıkıştır
  • Otomatik olarak mevcut görüntüleri ve PDF'yi sıkıştır
  • Tüm resimlerinizin arka plan optimizasyonunu çalıştırın ve bittiğinde haberdar olun
  • Görüntü otomatik yeniden boyutlandırma
  • Medya türü başına optimizasyon kalitesinde görüntüler tanımlayın
  • Optimize etmek için bir min-max boyutu tanımlayın
  • Png, jpg, gif'i optimize et
  • Dosya türüne göre sıkıştırma kalitesini tanımlayın, jpg, png, gif
  • Web siteleri optimizasyonunuzun PDF raporunu oluşturun
  • Bileşen yöneticisindeki alt hesapları alt hesabını kullanın

ImageRecycle image optimizer 2.0.17 indirmek için tıklayın.

ImageRecycle image optimizer demo sayfası için tıklayın.

ImageRecycle image optimizer destek sayfası için tıklayın.

ImageRecycle image optimizer belgeler için tıklayın.

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.