ochJSsocials LIGHT

ochJSsocials LIGHT

Sosyal Medya platformları (Twitter, Linkedin, Facebook) sitenize trafik çekmek için büyüyen bir süreçtir ve duyarlı Sosyal Medya paylaşım butonları topluluğun katılımını ve tanıtımını kolaylaştırmaktadır. ochJSsocials LIGHT sürümü, en çok kullanılan düğmeleri destekler: Twitter, Facebook, LinkedIn ve E-posta.

Ayrıca daha fazlası için ücretli sürümü mevcut ve bunları destekler: Whatsapp, Mix, LINE, Telegram, Viber, Pocket, Facebook Messenger, vKontakte, SMS, Reddit.

Web sitenizi tekrar kontrol altına alma ve ziyaretçilerinizi koruma zamanı!

Bu Joomla! içerik eklentisi, açık kaynak kodlu js-Socials komut dosyasını sorunsuz bir şekilde web sayfalarınıza entegre eder. Programın kendisini sadece 10K büyüklüğünde ve yerel olarak yüklü ve böylece önbelleğe alınabilir ve böylece daha hızlı çalışır.

Duyarlı Sosyal paylaşım düğmelerini nereye yerleştirmek istediğinizi tam olarak kontrol edersiniz: blog/makalenizde herhangi bir yere veya özel bir modül aracılığıyla herhangi bir sayfaya...

ochJSsocials LIGHT 1.4.0 plugin indirmek için tıklayın.

ochJSsocials LIGHT demo sayfası için tıklayın.

ochJSsocials LIGHT destek için tıklayın.

ochJSsocials LIGHT belgeler için tıklayın.

Eklenti Türü:

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.