OSpam-a-not- Joomla! Spam Koruma

OSpam-a-not- Joomla! Spam Koruma

OSpam-a-not, Joomla! sitenizi formlarınızı dolduran spam botlarından korumanın en kolay yoludur. OSpam-a-not, formlarınızı spam gönderisinden korumak için akıllı ve göze batmayan bir teknik kullanır. Daha iyi Joomla! spam önleme ihtiyacımız olduğu için OSpam-a-not oluşturduk.

OSPam-a-not'u kendimiz kullanıyoruz, bu yüzden düzenli olarak korunuyor ve güncelliyoruz. Diğer tüm Joomlashack ürünleri gibi, kullanımı ve kurulumu kolaydır.

OSpam-a-not kurulumdan hemen sonra çalışır

OSpam-a-not kurulumdan sonra herhangi bir ek kuruluma gerek olmadan çalışır. Ancak, spam girişimlerinin kaydedilmesini etkinleştirebilir ve form gönderimlerinin çok hızlı bir şekilde engellenmesi durumunda minimum form süresini ayarlayabilirsiniz.

Basitçe çalışan Joomla! spam önleme

Captcha sistemine ihtiyacınız yok. OSpam-a-not formlarınızı spam'a karşı korur.

OSpam-a-not'ın Joomla! spam engellemesi nasıl çalışır?

OSpam-a-not bir Zaman Kapısı kullanır. Bu, bir formu doldurmanın ne kadar sürdüğünü kaydeden gizli bir zaman damgasıdır. Form mümkün olandan daha hızlı gönderildiyse gönderimi engelleyebiliriz.

OSpam-a-not ayrıca Bal küpü (Honey Pot) kullanır. Forma bir metin alanı eklenir ve belge kafa etiketinin sonuna bir stil etiketi eklenerek gizlenir. Bir kullanıcı tarafından görülemez ve bir spambot bunu da görmez ve yine de alanı doldurur. Form gönderildiğinde bu alanda herhangi aksi bir şey bulursa, bal küpü bir spambot yakalar! Ve form engellenir.


OSpam-a-not 1.1.16 indirmek için tıklayın.

OSpam-a-not demo sayfası için tıklayın.

OSpam-a-not destek için tıklayın.

OSpam-a-not belgeler için tıklayın.

Eklenti Türü:

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.