Sourcerer - Joomla Makalelere Kod Ekle

Sourcerer - Joomla Makalelere Kod Ekle

Sourcerer, PHP'yi ve her türlü HTML stil kodunu (CSS ve JavaScript dahil) doğrudan içeriğinize yerleştirmenizi sağlar! Yalnızca makalelerinizde değil, bölümlerde, kategorilerde, modüllerde, bileşenlerde, META etiketlerinde vb.

Artık kodlarınızı doğrudan WYSIWYG Editör düzenleyicinize yerleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, sorcerer etiketleriyle kodu çevrelemek. Bu kadar basit!

Artık içeriğinizde PHP komut dosyaları da kullanabilirsiniz. Bu büyük olasılıklar yaratır.

Çoğu Joomla! Metin Düzenleyicisi, HTML kodunuzun JavaScripts (istatistik komut dosyalarını düşünün) ve film gömme etiketleri gibi bölümlerini yani kodu çıkarır. Sourcerer ile bu sınırlamalara sahip olmayacaksınız.

Kullanımı kolay editör düğmesi
Sourcerer, kullanımı kolay bir editör düğmesi ile birlikte gelir. Bu, kodunuzu sorun yaratmayacak temiz bir biçimde yapıştırmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca sözdizimi renklendirme ile birlikte gelir (php, js, css, html).

Daha fazla bilgi: https://www.regularlabs.com/sourcerer

Sourcerer 8.3.1 plugin indirmek için tıklayın.

Sourcerer destek için tıklayın.

Sourcerer belgeler için tıklayın.

Eklenti Türü:

İlgili Makaleler

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.