Hosting Paketlerinde Ücretsiz Domain Kayıt/Transfer Turhost.com

Web Site Oluşturmayı
Güçlendiren Esnek Platform

Joomla!® web siteleri ve güçlü çevrimiçi uygulamaları yapabileceğiniz
ödüllü bir içerik yönetim sistemi (İYS)'dir.

 


Joomla! Duyuruları

Joomla! 3.9.11 Yayınlandı

Joomla 3.9.11 şimdi indirilebilir. Bu, bir güvenlik açığını gideren ve 25'ten fazla hata düzeltmesi ve iyileştirme içeren Joomla! 3.x serisi için bir güvenlik düzeltme sürümüdür.

Devamını oku...
Joomla! 3.9.1 Yayınlandı

Joomla 3.9.1 şimdi indirilebilir. Bu, 40'tan fazla hata düzeltmesi ve geliştirmeler dahil olmak üzere Joomla 3.x serisi için bir hata düzeltme sürümüdür.

Devamını oku...

Neden Joomla?

İlk sürüm 2005 yılında piyasaya çıktığından beri yüzlerce geliştirici Joomla! CMS sisteminin gelişimine destek oluyor. Bu muazzam çaba Joomla! CMS'yi çok popüler, kullanımı kolay, kararlı ve güvenli hale getirdi.

Joomla! sitenizi özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlayan binlerce ücretsiz uzantı ve şablona sahiptir.

Joomla! 3 hakkında daha fazla bilgi

Joomla! Eklenti Haberleri

Social 2s - Sosyal Ağ Paylaşımı

Social 2s, en popüler sosyal ağların düğmelerini görüntülemek için bir Joomla! 3.x plugini. Bunu yapan bir çok Joomla! eklentisi var. Peki Social 2s neden özel?

Devamını oku...
AllVideos - İçerik Video Yayınlayıcısı

AllVideos (JoomlaWorks tarafından) gerçekten Joomla! için bir all-in-one medya yönetimi çözümü ve herhangi bir Joomla! tabanlı web sitesi için olması gereken eklentidir.

Devamını oku...

Haftanın Joomla! EklentileriBileşen

OSDownloads - İndirmeler Bileşeni

OSDownloads, indirmeleri Joomla'ya eklemenin en kolay yoludur.

Devamı...

 
Modül

DJ-EasyContact

DJ- EasyContact basit, ücretsiz bir Joomla! iletişim formu modülüdür.

Devamı...

 
Plugin

AllVideos - İçerik Video Yayınlayıcısı

AllVideos gerçekten Joomla! için bir all-in-one medya yönetimi çözümü

Devamı...

 

turhost
turhost
turhost

Joomla! 2.5.23 Yayınlandı

Joomla Projesi Joomla 2.5.23 sürümü duyurmaktan mutluluk duyar. Bu sürüm Joomla 2.5 CMS serisi için bir bakım sürümüdür! 8 adet sorunlar giderilmiştir. Buradan bakabilirsiniz.

Gelişmiş arama, Joomla çekirdek kodları ve eklentiler için otomatik güncelleme bildirimleri gibi birçok yeni özellikleri ile Joomla artık Microsoft SQL Server ve diğer veritabanlarını da desteklemektedir.

Dünyanın en popüler açık kaynak içerik yönetim sistemlerinden birisi olan Joomla web sitelerinden bloglara kadar her yerde kullanılmaktadır.

Joomla! kurulumu için lütfen tıklayınız.

Eğer başka seçenekler de gerekiyorsa, Sizlere daha fazla bilgi için kurulum forumlarını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Joomla! sistemini ilk defa kullanıyor veya yeni bir kurulum yapıyorsanız bu yeni sürümü (Joomla! 3.x) kullanmanız tavsiye edilmektedir. Joomla! 2.5.x sürüm desteği 2014 yılından sonra desteklenmeyecektir.

Bir hesabınız yok mu? Şimdi Üye Ol!

Hesabınıza giriş yapın