Kullanım Koşulları

Joomla! Türkiye sitesi (joomlatr.org), Türkçe Joomla! kullanıcıları için güncel dil dosyalarını sunmak ve rehberler/kılavuzlar ile her seviyede Joomla! kullanıcısına, Türkçe eğitim ve destek vermek amacıyla kurulmuştur.

Sitemizde yayınlanan makaleler, rehberler ve kitaplar Creative Commons Atıf-AynıLisanslaPaylaş 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır. Kaynağı belirtilen haberler ve makaleler ilgili sitelere ve/veya yazarlarına aittir. Haberlerimizde, makalelerimizde ve diğer içerik öğelerimizde yayınlanan resimler aksi belirtilmedikçe Public Domain ve Royalty Free kaynaklıdır. Rehberlerimizde ve kılavuzlarımızda kullanılan ekran görüntüleri ve resimler joomlatr.org sitesine ait olup, değiştirilemez ve kaynağı belirtilmediği sürece kullanılamaz.

Sitemizden daha çok faydalanın!

Joomla! Türkiye (joomlatr.org) sitesi, bir çok alanda ziyaretçilerine bilgi ve hizmet sunmaktadır. Sayfanın üst kısmında yer alan ana menüyü kullanarak Joomla! Türkçe dil dosyalarına/kurulum paketlerine erişebilirsiniz. Ayrıca rehberler, makaleler, sık sorulan sorular gibi sıkça okunan bölümlere de yine ana menüden kolayca erişebilirsiniz. Sayfalarımızın sağ ve alt bilgi konumlarında birçok kısayol bulunmaktadır. Bu kısayolları kullanarak ulaşmak istediğiniz sayfalara hızla erişebilirsiniz.

Dosya indirirken

Sitemizden dosya indirirken herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için makalelerde ki ilgili bağlantıları tıklatmaya özen gösteriniz. Örneğin: Dosyaları indirmek için makalelerde yer alan ...indirmek için tıklayınız.... bağlantılarını kullanınız.

Destek almak için

Joomlatr.org olarak sizlere yazılı ve sesli destek sunmaktayız. Eğer rehberlerimiz'de, kılavuzlarımızda, eğitim ve bilgilendirme belgelerimizde aradığınız konu ile ilgili bir bilgiye ulaşamazsanız, Destek menüsü altında yer alan geri besleme ve destek (Topluluğa Katıl) seçeneklerini kullanarak, sorularınızı bize iletiniz. Joomla! ve/veya (joomlatr.org tarafından hazırlanan) eklentiler ile ilgili sorularınız, mümkün olan en kısa sürede cevaplanarak e-Posta adresinize gönderilir ve/veya yayınlanır.

Bu kullanım koşulları en son 07/07/2020 tarihinde güncellenmiştir.

Joomla!® Keşfedin

Joomla!® Haberler

Joomla!® Destek

Sosyal Ağlar

© 2005 - 2023 Joomlatr.org. Her hakkı saklıdır.
Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries. Joomlatr.org is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.