Hosting Paketlerinde Ücretsiz Domain Kayıt/Transfer Turhost.com

Kullanım Koşulları

Joomla! Türkiye sitesi, Türkçe Joomla! kullanıcıları için güncel dil dosyalarını sunmak ve rehberler/kılavuzlar ile her seviyede Joomla! kullanıcısına, Türkçe eğitim ve destek vermek amacıyla kurulmuştur.

Joomlatr.org tarafından yazılan ve yayınlanan eklentiler için sitemizden destek verilmektedir.

Sitemizde yayınlanan makaleler, rehberler ve kitaplar Creative Commons Attribution-No Derivative Works 3.0 Unported License ile lisanslıdır. Kaynağı belirtilen haberler ve makaleler ilgili sitelere ve/veya yazarlarına aittir. Haberlerimizde, makalelerimizde ve diğer içerik öğelerimizde yayınlanan resimler aksi belirtilmedikçe Public Domain ve Royalty Free kaynaklıdır. Rehberlerimizde ve kılavuzlarımızda kullanılan ekran görüntüleri ve resimler joomlatr.org sitesine ait olup, değiştirilemez ve kaynağı belirtilmediği sürece kullanılamaz.

Joomla! Türkiye sitesi gönüllü hizmet vermekte olup herhangi bir ticari amacı yoktur.

Sitemizden daha çok faydalanın!

Joomla! Türkiye sitesi Joomlatr.org bir çok alanda ziyaretçilerine bilgi ve hizmet sunmaktadır. Sayfanın üst kısmında yer alan ana menüyü kullanarak Joomla! ve eklentilerinin Türkçe dil dosyalarına/kurulum paketlerine erişebilirsiniz. Ayrıca rehberler, makaleler, sık sorulan sorular gibi sıkça okunan bölümlere de yine ana menüden kolayca erişebilirsiniz. Sayfalarımızın sağ ve alt bilgi konumlarında birçok kısayol bulunmaktadır. Bu kısayolları kullanarak ulaşmak istediğiniz sayfalara hızla erişebilirsiniz.

Dosya indirirken

Sitemizden dosya indirirken herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için ilgili bağlantıları tıklatmaya özen gösteriniz. Örneğin: Dosyaları indirmek için makalelerde yer alan ...indirmek için burayı tıklayınız.... bağlantılarını kullanınız.

Destek almak için

Joomlatr.org olarak sizlere yazılı ve sesli destek sunmaktayız. Eğer rehberlerimiz'de, kılavuzlarımızda, eğitim ve bilgilendirme belgelerimizde aradığınız konu ile ilgili bir bilgiye ulaşamazsanız, Yardım menüsü altında yer alan geri besleme ve destek (forum) seçeneklerini kullanarak, sorularınızı bize iletiniz. Joomla! ve/veya (JTR tarafından hazırlanan) eklentiler ile ilgili sorularınız, mümkün olan en kısa sürede cevaplanarak e-Posta adresinize gönderilir ve/veya sitemizde yayınlanır.

JTR takımına katılmak için

Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederiz. JTR şu takımlardan oluşmaktadır:

Forum Yönetici takımı
Joomla! çeviri takımı
Eklenti çeviri takımı
Eklenti geliştirme takımı
Joomlatr.org yazar takımı


Bu takımlardan herhangi birini katılmak için Alt menüde yer alan İletişim bağlantısını tıklayınız. İletişim formunda katılmak istediğiniz takımı belirtiniz ve kendiniz ile ilgili bilgi veriniz.

Bir hesabınız yok mu? Şimdi Üye Ol!

Hesabınıza giriş yapın